کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به مؤسسه‌ی فرهنگی و هنری هنرمعماری است.


تماس با ما : 02188342960

به وبسایت مؤسسه‌ی فرهنگی هنری هنرمعماری خوش آمدید! لطفاً بسته به هدف خود یکی از گزینه‌های زیر را انتخاب نمایید!

ورود به کتابفروشی آنلاین هنرمعماری. امکان خرید آرشیو مجلات هنر معماری، اخذ اشتراک سالیانه، خرید کتب مختلف هنر، معماری و شهرسازی با سقف 50% تخفیف و ارسال رایگان به سراسر کشور.

آشنایی با مؤسسه‌ی فرهنگی ــ هنری هنر معماری شامل دست‌اندرکاران، مسابقات، جوایز، افنخارات، رکوردها، واحدهای سازمانی، مجله‌ هنرمعماری و فرایند همکاری با ما.

دانلود آخرین نسخه‌ی مدیا پک هنرمعماری جهت درج اگهی یا حمایت از رویدادهای ما.  اگر سؤال یا پیشنهادات حرفه‌ای‌تری داشتید لطفاً با ما تماس بگیرید!

وبسایت خبری ــ انتقادی هنرمعماری آنلاین، آرشیوی از مقالات 30 شماره‌ی نخست فصلنامه‌ی هنرمعماری به انضمام اخبار روز معماری ایران و جهان با همکاری گروهی از خبرنگاران و ژورنالیست‌های میان رشته‌ای معماری و ارتباطات.

فراخوان کامل سومین دوسالانه‌ی ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران شامل بخش‌های مختلف طراحی، معرفی آثار معماران ایرانی، نقدهای نوشته شده و…

جایزه ساختمان سال ایران یکی از پیشروترین و اثرگذارترین رویدادهای معماری ایران است. در این جایزه آثار ابتدا توسط معماران در یک مصاحبه حضوری به داوران معرفی می‌شوند و در گام بعد از اثر بازدید میدانی و حضوری به عمل می‌آید.

وبسایت یکی از مهمترین بخش‌های دوسالانه‌ها، طراحی است. در دوسالانه‌ی ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران نیز طراحی اکوکمپ در بندر تاریخی کنگ موضوع طراحی است.

تنها نشان در معماری ایران که هر دو سال یکبار به یک معمار متعهد به مسئولین‌های اجتماعی اهدا می‌گردد. برنده به علاوه بر دریافت نشان منقوش به نیم رخ استاد علی اکبر صارمی: معلم تخلاق، هضو جاویدذان شورای عالی هنر معماری به عضویت دائمی کمیته‌ی انتخابی نشان برای دوره‌های بعدی در خواهد آمد.  

این نشان هر پاییز با انجام تحقیقات پنهان میدانی توسط تیمی مطمئن از جانب هنرمعماری به یک معمار متعهد اهدا می‌گردد. منظور از سال بازه‌ی ماه مهر تا مهر است. منظور از اقدامات معمار صرفاً مجموعه‌ی تلاش‌های او است و نه صرفاً دستاوردهای همان سال وی.

نمایشگاه برترین آثار اجرا شده و نشده‌ی ایران در طی دو سال اخیر، شامل کلیه‌ی حوزه‌های معماری، شهرسازی و طراحی داخلی. ما صورت معماری ایران در بین سالهای 1395 تا 1397 را ترسیم می‌کنیم. 

مسابقه‌‌ای به کوشش مرکز اسلامی حوزه‌ی هنری و حمایت انحصاری رسانه‌ای هنرمعماری برای طراحی یک موکب مناسب مراسم اربعین حسینی  

تنها جایزه‌ی حوزه‌ی نقد معماری در ایران. ما به متن، نقد، نگاه تحلیل و چشم زیبابین در این جایزه ارزش می‌بخشیم که همانا جسارت، زینت اهل علم است.