|نشست Post Assembly_Line Robotics |

پس از معرفی مفهوم «ربات» در سال ۱۹۲۰ و در ادامه توسعه اولین «ربات صنعتی» در سال ۱۹۶۱، برای تقریباً ۶۰ تا ۱۰۰ سال، ربات‌ها تا حد زیادی به‌عنوان ابزارها و کارگران قدرتمند شناخته و مورداستفاده قرارگرفته‌اند.
مباحث مربوط به Post Assembly-line Robotics در تلاش است تا مفهوم رباتیک را در یک زمینه بین‌رشته‌ای خلاقانه، نه‌فقط به‌عنوان یک اپراتور و کارگر، بلکه به‌عنوان یک عامل “فعال ” جست و جو کند.

تمرکز تحقیق پوستین‌چی بر روی تلاقی دو مقوله‌ی رسانه (media) و رباتیک (robotics)، با تأکید برخوانشی از گفتمان post digital از طریق طراحی رابط کاربری و تجربه‌ی کاربر (UI/UX) و رایانش ملموس (physical computation)است.

ابراهیم پوستین‌چی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در دانشگاه تهران و در مقطع کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه UCLA تحت نظر Greg Lynn به اتمام رسانده است. او همچنین سابقه‌ی تدریس در دانشگاه‌های Kentucky, Washington State University و UCLA داراست.
معمار، هنرمند، مخترع، استادیار معماری، مؤسس و مدیر لابراتوار Robotically Augmented Design (RAD) در دانشگاه ایالتی کنت (Kent State University) و مؤسس استودیو ای پی (STUDIO EP) است.
چندین کتاب چاپی و مقاله و چندین اختراع از ایشان ثبت شده است.

دوشنبه ۱۶ دی ۹۸
ساعت ۱۷ الی ۱۹

‌ 📌محل برگزاری مدرسه نوآوری اَرج
پاسداران پلاک ۳۰۸
‌شرکت در این نشست رایگان و برای عموم آزاد است. ‌
📒برای رزرو میتوانید از طریق سایت و یا شماره های تماس مجموعه اقدام بفرمایید. ‌
شماره تماس: ۲۲۷۹۷۶۸۱ – ۲۲۷۹۷۶۵۱