آیین نامه مسابقات بین المللی دانشجویی بتن شاخه های منطقه ­ای (ACI): مسابقه هنر بتنی


 ایران- تهران 4 و 5 دی ماه 1398

با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 مجری:

 


علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی
www.aciiranchapter.org مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 88664151 تماس حاصل نمایند.
دانشجویان علاوه بر سایت های انجمن می توانند تمامی آئین نامه های مسابقات دانشجویی و فرم ثبت نام را از کانال تلگرام انجمن دانلود نمایند.تلگرام انجمن بین المللی بتن ACI


1- قوانین مسابقه:

فرد شرکت کننده در مسابقه :

1-1 فرد شرکت کننده، دانش آموز دبيرستانها، هنرجوي هنرستانهاي فني و حرفه اي، دانشجوي دانشگاه های سراسری، آزاد و موسسات آمورش عالی(مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی عمران ، مکانیک، معدن، معماری، مهندسی شیمی و … در تمامی گرایش ها)، مراکز آموزش عالي، مراكز تحقيقاتي پژوهشي دولتي و غير دولتي می باشد. لازم به ذکر است، تعداد افراد شرکت کننده از هر دانشگاه، موسسه آموزش عالی، دبیرستان، هنرستان و … نامحدود می باشد.

2-1 این شرایط تنها برای این مسابقه است و برای مسابقات دیگر صادق نمی باشد.

3-1 چنانچه تعداد افراد شرکت کننده در در این مسابقه به حداقل 4 تیم برسد مسابقه برگزار می شود در غیر اینصورت مسابقه آن گرایش برگزار نخواهد شد و نمونه تحویل گرفته شده به تیم های ثبت نام کننده عودت داده نمی شود.

4-1 مسابقه دانشجویی هنر بتنی نیاز به پیش ثبت نام دارد.

5-1 هر فرد شرکت کننده می بایست فرم پیش ثبت نام ( Advance Registration Form ) مسابقه هنر بتنی را از وب سایت انجمن دانلود و به همراه چکیده اثر هنری، عکس، طراحی و سایر توضیحات تکمیلی در خصوص اثر هنری خود را به همراه تعهد نامه اصالت اثر هنری(Statement of Originality)، تکمیل و تا روز شنبه تاریخ 2 آذر سال 1398 ساعت 16:00 به دبیرخانه مسابقه از طریق ایمیل به art@aciiranchapter.org و یا فکس به شماره 88797454 ارسال نماید.

6-1 شرکت بصورت تیمی در این مسابقه مجاز نمی باشد.

7-1 دانشجویانی که در مسابقات تیمی شرکت می کنند باید برای شرکت در این مسابقه بصورت فردی و جداگانه ثبت نام نمایند.

8-1 هر فرد شرکت کننده تنها مجاز به ارایه یک اثر هنری در مسابقه می باشد.

9-1 فرد شرکت کننده می بایست برای اثر هنری شرکت داده شده در مسابقه برگه اصالت اثر هنری

(Statement of Originality) اریه نماید. این برگه گواه دارد که طرح و اثر هنری ارایه شده کپی از اثر دیگری نمی باشد و اثر و ایده بکر خود آن شخص شرکت کننده می باشد.

10-1 شرکت کنندگان فرم پیش ثبت نام را می بایست از وب سایت www.aciiranchpter.org دانلود و تکمیل نموده، به همراه مدارک خواسته شده در فرم شامل(معرفی نامه بر روی سربرگ دانشگاه، کارت دانشجویی معتبر، کارت ملی، برگه امضا شده اصالت اثر هنری (Statement of Originality)، چکیده اثر هنری، تصاویر، طرح های اولیه، شرح و توضیحات اثر هنری) را از طریق ایمیل art@aciiranchapter.org و یا فکس به شماره 88797454 به دبیر خانه همایش ارسال نمایند.

11-1 آخرین زمان ارسال فرم پیش ثبت نام روز شنبه تاریخ 2 آذر سال 1398 ساعت 16:00 می باشد.از میان ثبت نام کنندگان و طرح های ارسال شده تنها 20 اثر هنری برای شرکت در بیست و دومین دوره مسابقات دانشجویی انجمن بین المللی بتن آمریکا (ACI)– شاخه ایران، توسط داوران انتخاب می شود. به افرادی که طرح های آنها برای شرکت در مسابقه توسط داوران انتخاب شده است تا روز شنبه تاریخ 9 آذر سال 1398 ساعت 16:00 توسط ایمیل عنوان شده در فرم پیش ثبت نام اطلاع داده می شود تا جهت تکمیل فرم ثبت نام (Official Registration Form) و واریز مابه االتفاوت مبلغ ثبت نام در مسابقه اقدام نمایند.

12-1 آخرین زمان تکمیل نهایی فرم ثبت نام (Official Registration Form) برای انتخاب شدگان جهت حضور در مسابقه، روز پنجشنبه تاریخ 21 آذر سال 1398 ساعت 16:00می باشد.

13-1 اثر هنری به همراه اصل برگه (Statement of Originality) باید تا ساعت 8:00 صبح روز چهارشنبه تاریخ

4 دی ماه سال 1398 در روز اول همایش به محل دریافت نمونه های دانشجویی تحویل داده شود.

14-1 نمونه های تحویل داده شده به کمیته مسابقات برای شرکت درمسابقات توسط افراد شرکت کننده عودت داده نمی شود.

15-1 هزینه واریزی جهت ثبت نام به هیچ عنوان عودت داده نمی شود.

16-1 همراه داشتن معرفی نامه از دانشگاه و اصل کارت دانشجویی در روز همایش الزامی است.

قابل توجه کلیه دانشجویان و شرکت کنندگان در بیست و دومین همایش ملی سالیانه بتن و زلزله:

همایش ملی سالیانه بتن و زلزله و آیین نامه مسابقات دانشجویی مرکز تحقیقات بتن (متب) طبق مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری متعلق و خاص این مرکز بوده و استفاده از آنها خارج از مسابقات فوق پیگرد قانونی خواهد داشت.

____________________________

فرم پیش ثبت نام و تعهد نامه اصالت اثر هنری در فایل PDF موجود است.

برای دریافت نسخه PDF آیین نامه مسابقه Art of Concrete اینجا کلیک کنید.