بسمه تعالی

هنرمعماری با همراهی شرکت رویا طرح داخلی، به عنوان برگزارکننده  حامی انحصاری جایزه‌ی ساختمان سال ایران(1396) بر خود لازم می‌دانند که از حضور گرمابخش، صبورانه و اثرگذار کلیه‌ی مهمانان گرامی در ضیافت معرفی ساختمان سال ایران تقدیر و تشکر نمایند.
ما همچنین به مدیران و مسئولان مجموعه‌ی فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران، داوران حاضر در جشن، شرکت کنندگان محترم، دست اندرکاران اجرایی، و دیگر افراد دخیل در برنامه کمال تشکر و قدردانی خود را تقدیم می‌داریم.

تشکر ویژه‌ی ما تقدیم رسانه‌های متنوع چاپی و آنلاین معماری می‌گردد که ما را در پوشش خبری این برنامه یاری نمودند. مشخصاً ما خبرنگاران و عکاسان مستقلی که در طول برگزاری جایزه ما را همراهی نمودند نیز تشکر می‌نماییم.
در خاتمه لازم به تأکید و یادآوری است که علاوه بر گزارش‌ها، مصاحبه‌ها و اطلاعاتی که توسط رسانه‌های آنلاین منتشر می‌گردد، گزارش کامل برندگان، شرح داوری، شرح بیانیه‌ی هیأت داوران، میزان آراء، اطلاعات فنی پروژه‌ها و مدارک تکمیلی مسابقه بزودی در فصلنامه‌ی شماره‌ی 48 هنرمعماری، بهار 1396، ویژه‌نامه‌ی جایزه‌ی ساختمان سال ایران(1396) چاپ و منتشر خواهد گردید.

با سپاس بیکران
هنرمعماری به همراه شرکت رویا طرح داخلی