همانگونه که مقرر گردیده بود تلاش می‌کنیم به مرور زمان، نمایشگاه‌هایی از آثار برتر بخش سوم از دومین دوسالانه‌ی ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران برگزار نماییم تا این آثار ضمن نمایش عمومی به نقد و بررسی نیز گذاشته شوند. پس از نمایشگاه نخست در روز جشن ملی دوسالانه واقع در کتابخانه‌ی ملی معماری ایران، اکنون نمایشگاه دیگری آماده گردیده است.


نمایشگاه آثار در گالری کاخ نیاوران به تاریخ 13 تا 16 مهر 1395 برقرار است. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است و امیدواریم این حرکت پایدار و به ترویج فرهنگ معماری کمک نماید.


در انتها ذکر دو نکته ضروری است:

  • در حاشیه‌ی این نمایشگاه، یک جلسه‌ی نقد و گفتگو پیرامون تمامی ابعاد دوسالانه در روز پنجشنبه مورخ 15 مهر 1395 در سالن کنفرانس کاخ نیاوران، رأس ساعت 10 صبح برقرار است. امیدواریم این جلسه به رفع اشکالات موجود برای دوسالانه‌های آتی کمک نماید. پیشاپیش مقدم تمامی شرکت‌کنندگان، استادان و منتقدین محترم به این جلسه را گرامی می‌داریم و از دیگر، سروران برای حضور در این برنامه دعوت به عمل می‌آید.
  • دیگر آنکه دبیرخانه در حال برنامه‌ریزی برای برقراری نمایشگاه‌های دیگری با همین موضوع در سرتاسر کشور است. چناچه فرد یا گروهی تمایل به همکاری (تحت عنوان و شرایط مدنظر شما عزیزان) در این زمینه دارد، لطفاً به این دبیرخانه اعلام آمادگی نماید. اطلاعات تماس با ما را می‌توانید از اینجا دریافت نمائید.