مخاطبین و دوستان گرامی سلام!

هنرمعماری با اتکاء به نوآوری‌های همه‌جانبه – فرم و محتوا – همواره کوشیده است تا لبه‌ی معماری را با نگاه به نیازهای فرهنگی درونی کشور توسعه دهد. این رسانه در کنار دیگر دوستان رسانه‌ای، نقطه‌ی عطفی در ژورنالیسم معماری در ایران می‌باشد که با درایت معماران و دوستان گرامی‌اش در طی این سال‌ها به یک نهاد مطبوعاتی عظیم و چندرسانه‌ای تبدیل شده و نقش مؤثری در جریان‌سازی معماری ایران داشته است. هنرمعماری بسیاری از مقولات و رویکردهای نو را یا برای نخستین‌بار در ژورنالیسم معماری ایران مطرح کرد و یا به تعمیق آن یاری ‌رساند.

 

همکاری در تحریریه:

اگر شما نیز به ژورنالیسم معماری علاقه‌مند هستید و در حوزه‌های نقد و نظریه‌پردازی در معماری نیز خود را توانا می‌یابید، می‌توانید با هنرمعماری همکاری کنید. برای شروع لطفاً ایمیلی حاوی رزومه و مقالات و پروژه‌های تحقیقاتی معماری خود را(در صورت وجود) برای ما ارسال کنید. آدرس ایمیل ما برای این مهم به شرح ذیل می‌باشد. هر قدر که شما برای ایمیل و رزومه‌ی خود قبل از ارسال به هنرمعماری وقت گذاشته باشید تا آنرا غنی‌تر کنید، شانس جلب توجه و نگاه ما به خود را بیش از پیش نموده‌اید. دقت نمایید که هر اقدام فرهنگی و پژوهشی یک ارزش محسوب می‌شود و هیچوقت قبل از شروع رقابت به خود کارت قرمز نشان ندهید. نخبگان اغلب دیرتر از نادان‌ها به صحنه وارد شده‌اند! امیدواریم شما مردد نباشید!

AOAholding@Gmail.com

همکاری با ناشران در کتابفروشی:

اگر شما جزء ناشران هنر، معماری و شهرسازی هستید، کتابفروشی ما حاضر است تا کتب شما را با فرایندی معقول و منطقی به فروش برساند. لطفاً برای آغاز به همکاری با ما از طریق ایمیل ذیل مکاتبه نمائید. لطفاً در عنوان ایمیل خود به موضوع همکاری در کتابفروشی اشاره فرمائید.

AOApub@Gmail.com


 

با تشکر و احترام

هنرمعماری