از آنجا که از نظر ما هر رویداد رقابتی نوعی فرصت آموزشی است، مشاهده شیتهای ارسالی برندگان و دیگر شرکت کنندگان یک گام مفید در این زمینه خواهد بود. در این جایزه برای نخستین بار شیتهای کلیه شرکت کنندگان جهت مشاهده حاضر گردیده است. برای مشاهده و دانلود کافیست روی عکس هر اثر کلیک کنید. 

الف) بخش معماری

ویلایی(در هر متراژ)

رتبه نخست: شبنم حسینی، ویلای گل خانه

تقدیر ویژه داوران: آرتور امید آذری، ویلای افشاریه


آپارتمانی زیر 3000 مترمربع

رتبه نخست: امیرحسین اشعری، اپارتمان صفری


آپارتمانی بزرگتر از 3000 مترمربع

رتبه نخست: بهزاد حیدری، ساختمان نیاوران

تقدیر ویژه داوران: کورش عبدی، ساختمان آموزگار


آثار تجاری ، اداری ، فضای کار و صنعتی (در هر متراژ)

رتبه نخست: شهرزاد منصوری، طلافروشی بلقیس


آثار آموزشی ، فرهنگی و ورزشی مذهبی (در هر متراژ)

رتبه نخست: نمازخانه اثر حامد فتوت


آثار رستوران، فست فود و کافی شاپ (در هر متراژ)

رتبه نخست مشترک: بهزاد حبدری، رستوران حس توران

رتبه نخست مشترک: باروژ یوسف آباد اثر پویا صیادی


ب) بخش شهرسازی

طراحی شهری


هیچ اثری برای این بخش کاندید نشده است!

مبلمان شهری


نماسازی(بازسازی جداره‌ها یا تک بناهای قدیمی یا طراحی برای یک اثر نوساز)

رتبه نخست: ساختمان عبادی ها اثر  احمد مظفری


 

ج) بخش مرمت و بازسازی

مرمت و احیاء آثار تاریخی

رتبه نخست: بهزاد حیدریِ، ساختمان کاوه


     

د) بخش ایده و کانسپت

آثار اجرا نشده ، کانسپت و ایده پردازانه

رتبه نخست: مسجد زنانه، محسن اکبرزاده


                                  

ه) بخش طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی(فضاهای عمومی)

رتبه نخست: کامران کوپایی، گالری آذیدهاک


طراحی داخلی(فضاهای مسکونی)

رتبه نخست: کامران کوپایی، ساختمان شماره هفت


ابژه و مبلمان داخلی


هیچ اثری برای این بخش کاندید نشده است!

ه) بخش ویژه

آثار اجرا شده یا نشده یا مطالعات مرتبط با معماری خاک، خاک کوبیده، کاهگل و…

رتبه نخست مشترک: “سرباز ایران” حسین مرادی (به همراه تیم ساخت و مشاوران شامل:
حسین محسنی، ملیحه رضایی، مسعود شمس، مریم لطفی، نفیسه شریفی، علی افتاده، محمد لموچی، مرضیه حق شناس، محمدجواد شاه ولایتی)، پاویون تحقیقاتی کوشک دانشجویی

رتبه نخست مشترک: گروه ملک خانی، یزدانی، نوروزی ، پروژه تلنگری دیگر در دیوار