یکی از مهم‌ترین دستاوردهای معماری اخیر از Laminam، دیوار روکش فلزی در آتریوم دانشگاه صنعتی دلفت (هلند)است. ساختمان جدید دانشکده علوم کاربردی توسط Ector Hoogstad Architecten طراحی شد که به طور خاص بر روی دانش آموزان و نیاز آن‌ها تمرکز داشت. این ساختمان عمدتا برای فضاهای اختصاص‌یافته به تحقیق و پژوهش است که با بالاترین استانداردهای حراراتی، تهویه و حذف ارتعاشات ساخته شده‌است.
تمام بخش‌های آموزشی ساختمان از طریق یک آتریوم بزرگ به هم متصل می‌شوند. این آتریوم قطب علمی و قلب اجتماعی کل تاسیسات دانشگاه است؛ حوزه‌ای است که برای ترویج تعاملات بین دانش آموزان، متشکل از یک پذیرش، حوزه‌های مطالعاتی و نشیمن.  آتریوم به رنگ سبز کار شده‌است و با پیکرنگاری‌های بزرگ در رنگ‌های  آبی و سبز تزیین شده‌است.
برای پوشش دادن فضای داخلی این فضاهای وسیع، طراح قطعات بزرگ سرامیک، با ضخامت ۱۰۰۰*۳۰۰۰ mm و ضخامت ۳ mm را انتخاب کرد، و از فایبرگلس روی آنها برای بهداشت، تمیزکردن راحت، مقاومت در برابر دما، گرما و رطوبت، فرسایش – و خراش استفاده کرد،که خود مدرکی بر ثبات رنگ صفحات در طول تولید LAMINAM است و راه حل مناسبی برای این پروژه هستند.
رنگ‌های انتخاب‌شده، رنگ‌های طبیعی مجموعه، Cielo، Bianco و Fumo هستند که به صورت عمودی روی دیوارها و روکش بیرونی پله‌ها اعمال می‌شوند.