تشکر رسمی هنرمعماری از شرکت‌کنندگان جشن معرفی ساختمان سال ایران(1396)

بسمه تعالی

هنرمعماری با همراهی شرکت رویا طرح داخلی، به عنوان برگزارکننده  حامی انحصاری جایزه‌ی ساختمان سال ایران(1396) بر خود لازم می‌دانند که از حضور گرمابخش، صبورانه و اثرگذار کلیه‌ی مهمانان گرامی در ضیافت معرفی ساختمان سال ایران تقدیر و تشکر نمایند.
ما همچنین به مدیران و مسئولان مجموعه‌ی فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران، داوران حاضر در جشن، شرکت کنندگان محترم، دست اندرکاران اجرایی، و دیگر افراد دخیل در برنامه کمال تشکر و قدردانی خود را تقدیم می‌داریم.

تشکر ویژه‌ی ما تقدیم رسانه‌های متنوع چاپی و آنلاین معماری می‌گردد که ما را در پوشش خبری این برنامه یاری نمودند. مشخصاً ما خبرنگاران و عکاسان مستقلی که در طول برگزاری جایزه ما را همراهی نمودند نیز تشکر می‌نماییم.
در خاتمه لازم به تأکید و یادآوری است که علاوه بر گزارش‌ها، مصاحبه‌ها و اطلاعاتی که توسط رسانه‌های آنلاین منتشر می‌گردد، گزارش کامل برندگان، شرح داوری، شرح بیانیه‌ی هیأت داوران، میزان آراء، اطلاعات فنی پروژه‌ها و مدارک تکمیلی مسابقه بزودی در فصلنامه‌ی شماره‌ی 48 هنرمعماری، بهار 1396، ویژه‌نامه‌ی جایزه‌ی ساختمان سال ایران(1396) چاپ و منتشر خواهد گردید.

با سپاس بیکران
هنرمعماری به همراه شرکت رویا طرح داخلی

2018-04-25T09:37:28+00:00 آوریل 25th, 2018|اخبار هنر معماری|