اسامی 56 طرح برتر مورد تأیید دبیرخانه‌ی دومین دوسالانه‌ی ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران برای حضور در رأی‌گیری مردمی منتشر گردید.

بر این اساس طرح‌های مذکور به زودی برای رأی‌گیری مردمی آپلود خواهند گردید. دبیرخانه ضمن پاسداشت کلیه شرکت‌کنندگان بخش‌های مختلف دوسالانه از عموم استادان، حرفه‌مندان، معلمان، دانشجویان و علاقه‌مندان و دلسوزان معماری ایران برای حضور در این رأی‌گیری دعوت می‌نماید. معترضینی که نام آنها در این لیست حاضر نیست، براساس ضوابط دوسالانه، می‌توانند با ارسال یک ایمیل شامل ارایه دلایل و توضیحات فنی به آدرس AOApub@Ymail.com تا ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ سوم مهر ماه سال جاری، جهت بررسی مجدد و بازگشت به لیست اقدام نمایند.

لازم به ذکر است دبیرخانه‌ی دومین دوسالانه‌ی ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران، سه طرح نخست این رأی‌گیری را در فصلنامه‌ی شماره‌ی 43(ویژه‌نامه‌ی هنر معماری) و کتاب دوسالانه، همراه منتخبین دیگر بخش‌ها، منتشر خواهد نمود. این سه طرح برتر مفتخر به دریافت لوح تقدیر نیز خواهند گردید. طرح رتبه‌ی نخست نیز علاوه بر انتشار و لوح، مفتخر به دریافت تندیس دوسالانه خواهد گردید و ضمن راهیابی به بخش فینال، آماده‌ی حضور در رقابت فینال با رتبه‌ی نخست بخش داوری شده خواهد گردید. طرح منتخب این فینال برای اجرا در روستای ده‌نو فتح‌المبین از توابع جیرفت به بنیاد بشردوستانه‌ی هنرمعماری ابلاغ خواهد شد.

با تشکر و احترام

دبیرخانه‌ی دومین دوسالانه‌ی ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران


اسامی منتخبین به ترتیب حروف الفبا:

  1. آرمان اصغرلو و همکار
  2. آزاده طائبی و همکاران
  3. الهه کارنما و همکار
  4. احسان حاجی‌رسولی‌ها و همکاران
  5. احسان رجبی و همکاران
  6. احسان صفرلو و همکاران
  7. احمد مرادیان و همکاران
  8. استودیو MIA و همکار
  9. امبرعباس ابوطالبی و همکاران
  10. ایمان یوسفی و همکار
  11. بهروز باجغلی و همکاران
  12. پوریا شقاقی و همکاران
  13. حسین روسائی و همکار
  14. حمیدرضا مجنونی و همکار
  15. رضا اشرف‌یزدی و همکاران
  16. روزبه قائم مقامی و همکاران
  17. سارا سلطانی‌عمیدآبادی
  18. سامان عزیزی مؤدب و همکاران
  19. سانیان محمدی خبازان و همکاران
  20. سپیده علمی و همکاران
  21. سجاد رامش و همکار
  22. سمن حیدری و همکار
  23. سولماز مجیدی‌میرزا‌حسنلو و همکار
  24. سید حمید حسینی و همکاران
  25. شرمین امیری
  26. شروین حسینی(دفتر براکت)
  27. شهرام عبداللهی و همکار
  28. علی احمدی و همکار
  29. علی اندجی‌گرمارودی و همکاران
  30. علی دبیریان و همکار
  31. علی صالحی‌پور
  32. علی قربانی
  33. علی مرادی
  34. علی‌اکبر کیان‌ارثی و همکاران
  35. علی‌اکبر کیان‌ارثی و همکاران(آلترناتیو دوم)
  36. علیرضا اسفندیاری و همکاران
  37. فرشاد کازرونی و همکاران
  38. گروه طراحان پنداره
  39. مجید رئیس‌میرزائی و همکاران
  40. مجید شعبانی و همکار
  41. محسن کاظمیان‌فرد و همکاران
  42. محمد پاسبان
  43. محمد خاوریان
  44. محمد عرب و همکاران
  45. محمدحامد ستاری و همکاران
  46. محمدرضا مرعشی
  47. محمدنوید صباغ‌زاده فیروز‌آبادی
  48. مرضیه بلالی‌پور بندری و همکاران
  49. موسی عزیزی
  50. مهدی پناهی و همکاران
  51. مهرداد حبیبی و همکاران
  52. میلاد بی‌غمی
  53. مینا تقی‌زاده و همکار
  54. هانیه علیزاده و همکاران
  55. یاسر رحمانیان و همکاران
  56. یوسف مرادی و همکاری

خبر تکمیلی: لیست پس از بررسی ایمیل‌های ثبت درخواست تکمیل و رای‌گیری آغاز شده است.