برنده‌ها و فینالیست‌های بخش مسکونی (ویلایی)

رتبه‌ی نخست

ویلای مشرف اثر محمدرضا کهزادی

رتبه‌ی دوم

انارستان پدربزرگ اثر پدرام و نازلی جعفربیگی

رتبه‌ی سوم

ویلای M&G اثر آرین جواهری

فینالیست

خانه نور و آب اثر ایمان امین‌لاری

فینالیست

ویلا وی اثر رضا اسدزاده و شبنم خلیل‌پورفر

فینالیست

ویلای مکعب چوبی اثر رضا اسدزاده و شبنم خلیل‌پورفر

فینالیست

خانه‌ی پرنیان اثر رضا اسدزاده و شبنم خلیل‌پورفر

فینالیست

ویلای ماگوش اثر رضا اسدزاده و شبنم خلیل‌پورفر

فینالیست

ویلای بهشت اثر نفیسه شجاع

فینالیست

خانه گودال باغچه اثر محمدرضا عالم رجبی

برنده‌ها و فینالیست‌های بخش مسکونی (آپارتمانی)

رتبه‌ی نخست

ساختمان باغ به اثر علیرضا اقدامی و سپیده شکرچی‌زاده

رتبه‌ی دوم

ساختمان همسایه‌ی پارک اثر رضا اسدزاده و شبنم خلیل‌پورفر

رتبه‌ی سوم

ساختمان زینال اثر آرمین عبدالله‌زاده

فینالیست

ساختمان ساو اثر مجتبی کاظمی

فینالیست

ساختمان شریفی اثر محمد گرمنجانی و سمیرا شفیعی

فینالیست

ساختمان شماره 20 اثر رضا اسدزاده و شبنم خلیل‌پورفر

فینالیست

عمارت نظر اثر ابوذر صالحی و مهشید کریمی

فینالیست

ساختمان استقلال اثر نریمان کریم‌زاده

فینالیست

مجتمع مسکونی دزفول اثر حسین حلاج و آرش ضیا

برنده‌ها و فینالیست‌های بخش تجاری، اداری، صنعتی

رتبه‌ی نخست

کافه – رستوران لولو اثر سید محمدرضا امامیان شیرازی

رتبه‌ی دوم مشترک

ساختمان اداری صبا اثر بابک خباز و بابک قلی‌زاده

رتبه‌ی دوم مشترک

کافه بیشه چناران اثر علی قادری

رتبه‌ی سوم

پروژه‌ی خیابان هدایت اثر علی شکرالهی

فینالیست

رستوران تاوه اثر اشکان قشقایی

فینالیست

ساختمان فناوری اطلاعات بانک رفاه اثر سعید صدیق و سمانه حکیم جوادی

فینالیست

ساختنمان چینه نیاوران اثر مهرآز فراهانی

فینالیست

ساختمان صنایع دستی آقاجانی اثر ملیحه آقاجانی و علی اسماعیل زاده

برنده‌ها و فینالیست‌های بخش فضاهای عمومی

رتبه‌ی نخست

فرهنگسرای برزک اثر امیرحسین علوی‌زاده

رتبه‌ی دوم

ساختمان تشریفات فرودگاه بندرعباس اثر مژگان صفری

برنده‌ها و فینالیست‌های بخش هتل

رتبه‌ی نخست

بوتیک هتل سنگ سیاه اثر علی سوداگران، نازنین کازرونیان و محمدامین نجابت

رتبه‌ی دوم

بوتیک هتل زاک اثر آتلیه معماری زاک خلاق

برنده‌ها و فینالیست‌های بخش شهرسازی و منظر

رتبه‌ی نخست

گذر موج اثر فرهاد نظام‌زاده

رتبه‌ی دوم مشترک

جداره‌های سیال اثر صدیقه اسکندرپور، مهسا سعیدی‌زاده و پریسا شرافتی

رتبه‌ی دوم مشترک

باغ بهشت اثر علیرضا شهلائی

رتبه‌ی سوم

باغ فرهنگ اثر صدیقه اسکندرپور، مهسا سعیدی‌زاده و پریسا شرافتی

فینالیست

پرسه‌گاه سبز اثر صدیقه اسکندرپور، مهسا سعیدی‌زاده و پریسا شرافتی

برنده‌ها و فینالیست‌های بخش المان‌های و سازه‌های خاص در معماری

رتبه‌ی نخست

سقف متحرک چوبی دانشکده هنر و معماری یزد اثر حسین پورمهدی قائم‌مقامی

رتبه‌ی دوم

پاویون چند قطره اثر امیرحسین اشعری

رتبه‌ی سوم

خیال وارون اثر صدیقه اسکندرپور، مهسا سعیدی‌زاده و پریسا شرافتی

برنده‌ها و فینالیست‌های بخش کانسپت

رتبه‌ی نخست

خلوت خانه اثر احمد صفار

رتبه‌ی دوم

iranian garden house اثر احمد صفار

رتبه‌ی سوم مشترک

ایستگاه 11 متروی تبریز اثر حسن سلطان‌پور

رتبه‌ی سوم مشترک

تالار فرهنگی و اجتماعی پرند اثر هادی متولی حقیقی

فینالیست

مجتمع یوسف‌آباد اثر احمد صفار

فینالیست

مدیاتک اثر بهادر کاشانی مدنی

فینالیست

خانه سپیدار اثر احمد صفار

فینالیست

ویلای مدنی اثر احمد صفار

فینالیست

اقامتگاه بوم‌گردی هولی اثر علی خدابخش حصار

فینالیست

gap house اثر احمد صفار

فینالیست

خانه عارف اثر مرتضی حسن‌زاده

برنده‌ها و فینالیست‌های بخش نقد

رتبه‌ی نخست

معماری در عصر سرسام اطلاعات اثر اشکان قشقایی

رتبه‌ی دوم

پیچیده‌گویی‌های معمارانه اثر اشکان قشقایی

رتبه‌ی سوم

سفر به شهرهای ناپیدا اثر سمیرا ارجمندی

فینالیست

نعش گل سرخ در تهاجم گل‌های بدی اثر گلی رفیع‌زاده

فینالیست

دست به نقد شدن در ایران اثر کیمیا السادات طبیب‌زاده

فینالیست

نشان دکتر علی‌اکبر صارمی (مسئولیت اجتماعی) اثر شروین کاشانی نسب

فینالیست

تبارشناسی تاثیرگذاری و تاثیرپذیری ادبیات داستانی بر معماری شهر اثر رضا کشاورز نوروزپور

فینالیست

معماران کیفیت و کیفیت معماران اثر محسن کفایی

حامیان مالی

.